Розробки уроків для вчителів початкових класів

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ:

 Технологічна карта уроку
Тема: Хто що? Слова, що є відповідями на запитання (Закріплення).
Тема: Хто що? Слова, що є відповідями на запитання (Закріплення).
Основні поняття теми: Хто?, хто?, що?, що?, особа, річ.
Час роботи: 45 хвилин.
Короткий опис теми: Хто що? слова в одиниці, які є відповіддю на питання і хто?, що? практичне ознайомлення зі словами у множині, які є відповідями на запитання.
Технологія реалізації навчального процесу:
Тип курсу: Урок закріплення
Метод: бесіда, пояснення, дослідження проблеми, дискусія.
Shрозум: Робота з командою, з групою та з кожним учнем, цікава гра.
пристрій:  Слайди, тематичні експонати, роздатковий матеріал.
Контроль: Усний контроль, питання-відповідь, спостереження, самоконтроль.
Рейтинг: Студенти оцінюються за 5-бальною системою.
Цілі та завдання уроку
Цілі:
Освітні: Хто що? Однозначні слова, що є відповіддю на питання (позначають одну особу і один предмет) і хто?, що? практичне ознайомлення зі словами у множині (що позначають два або більше речей і осіб), які є відповідями на запитання.
Освітні: взаємоповага між людьми
Розробник: формування знань, умінь і навичок з теми.
Очікуваний результат:
Хто учні в кінці уроку? однина, що є відповіддю на питання і хто?, що? підкріплює слова, що є відповіддю на запитання.
Навчальний процес і технологія
Назва твору
Назва завдання, яке буде виконано
метод
Час
1 етап Організаційна частина
Відвідуваність учнів визначається.
Перевіряється готовність класу.
Буде проведена хвилинка духовності.
Розмова
3 хвилин
Крок 2
(Відображення)
Виявлення потреб
Визначаються правила, яких необхідно дотримуватись під час уроку.
дебати
2 хвилин
Крок 3
Підкріплення теми.
     а) Перевірка домашнього завдання.
б) Підкріплення предмета.
 
Питання відповідь
Мережевий метод
5 хвилин
Крок 4.
Нова заява теми.
  1. Пояснюється через вправу 155 з підручника.
 2. Вправа 156 виконується за умовою.
  3.Хвилина відпочинку.
(проводиться на основі слайдів)
 4. Вправа 156 виконується самостійно.
 5. Словникова робота
Розмова
Питання відповідь
Пояснення
8 хвилин
6 хвилин
3 хвилин
5 хвилин
 3 хвилин
Крок 5.
Армування.
Розпочнеться гра «Продовж».
Важкий пошук
6 хвилин
Крок 6. Оцінка.
1. З урахуванням участі студентів в уроці буде оголошено рейтинговий бал.
2. Урок закінчується.
1 хвилин
  1 хвилин
Крок 7.
Домашнє завдання
Вправа 157.
Домашнє завдання пояснюється учням.
Розуміння
2 хвилин
                                  
                          Курс:
         
  1. Організаційна частина:
  2. a)
  3. b) Явка визначається.
  4. c) Буде проведена духовна хвилинка про зимову пору року.
  - Яка зараз пора року в нашій країні?
  - З якого місяця починається зима?
  - Які свята відзначають взимку?
  - Хто пише вірші про зиму?
Після цього будуть оголошені правила, яких необхідно дотримуватися на уроці.
Вчитель: Шановні учні, перед початком уроку дозвольте нагадати вам золоті правила нашого уроку. Це
  1. Дисциплінованість
2. Гармонія
3. Активність
  1. Точність
  2. Правило правої руки
  3. Повага до думки інших (Також показано на слайді)
  1.    Домашнє завданняі зміцнення.
Викладач: Яке завдання дали учням вдома?
          Читач: Вправу 154 дали до хати
          Викладач: Чи всі зробили?
          Студенти: ....
Будемо посилювати домашнє завдання методом нетворкінгу.
  1. Нова тема.
   Прочитано умову вправи 155 у підручнику. Визначено межі тексту. Визначаються слова, які є відповіддю на питання хто.
Вчитель: Знайдіть слова, які будуть відповіддю на питання хто
ВООЗ? Сучасний
ВООЗ? Удачі
ВООЗ? Брат
ВООЗ? Брат
  1. Хвилина відпочинку.
Переносять через гірку.
  Вивчається умова вправи 156. Визначаються слова, які є відповіддю на питання хто.
  1. новий предмет зміцнювати.
 
          "Продовжити зробити" гра грається. У цьому випадку учні повинні будуть назвати слова, які будуть відповіддю на питання Хто/.
               6.Оцінка.
- Що ви дізналися на уроці?
— ……
     Учні, які беруть активну участь в уроці, заохочуються та оцінюються
 
  1. Домашнє завдання.
Вправа 157.
Замініть питання відповідними словами і перепишіть речення Підкресліть слова, що вказують на особу.
Хто збирає бавовну? — Пакстакор

Залиште коментар