ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ:
Тема:Мухаммед Юсуф у наших серцях.
Мета:Виховувати в учнів дусі любові до Батьківщини, давати їм розуміння життя і творчості поета Мухаммеда Юсуфа, який є гордістю нашого народу.
Тип курсу:Новий постачальник знань
Метод уроку:«Ромашка», «Вежа», «Коли картини говорять», «Числа говорять», «Знайди зайве», «Хто я»
Класна кімната:Магнітофон AKT, виставка Світовий банк, роздатковий матеріал, портрет Мухаммеда Юсуфа, свічки, квіти, книги Мухаммада Юсуфа
Хід уроку: Організаційний
Гість великий, гість дорогий.
Каже наш великий народ.
Ласкаво просимо вчителі.
У нас є для вас урок.
Студент 1:
Шановні мої вчителі.
Мої гості.
Чудове слово для вас.
Ассаламу алайкум.
Студент 2:
З узбецькою витонченістю.
Доповнюючи це любов’ю.
Ми надішлемо його вам знову.
Ассаламу алайкум.
Викладач:Мої дорогі діти
Який наш урок?
Всі до попередньої теми
Може, вже готове?
Студенти:З виховної години
Ми вчимося багато манер
Стародавні пам'ятники
Історія є свідком
Будемо мати на увазі.
Вчитель: Сьогодні ми проведемо наш урок по-іншому, будемо називати рядки.
-
лінія: Мудрий
-
лінія: Вчені
-
лінія: Zukkolar
-
рядок: Складають «Текст-продовження» про природу весни
-
рядок: Згадують правила ввічливості
-
рядок: вони читають з хадисів і прислів'їв.
До того часу троє студентів "Вежа" використовуючи спосіб написання назв пам’яток старовини.
«Числа говорять» Будуть роздані роздаткові матеріали з номерами 1,2,8,9,18,21,22,26, XNUMX, XNUMX, XNUMX, XNUMX, XNUMX, XNUMX, XNUMX і важливими датами. Учні повинні знайти дати, пов’язані з числами, і тримати їх поруч.
-
серія: Про пам'ятки старовини
-
рядок: Про мінарський калон
-
ряд: Дають інформацію про комплекс Ковчег.