План уроку «Новорічна ялинка»

ПОДІЛИТИСЯ З ДРУЗЯМИ:

Тема: Переддень Нового року.
  Цілі навчання: Удосконалювати усні знання завдань, поданих у процесі закріплення знань, набутих на попередніх уроках, вчити самостійного мислення. Виразне читання свідомо й уважно. Посилання на природничі науки, математику.
  Навчальна мета:  
        Збереження багатств зеленого світу, охорона навколишнього середовища, турбота про птахів і тварин, навчання взаєморозумінню та дружбі.
 
   Розвиваючі вправи: 
        Спрямування на самоконтроль по ходу уроку, свідоме, виразне та швидке читання, правильне сприйняття висловленої думки, самостійне мислення.
 
   Урок живий: Незвично.
 
   Стиль курсу:
        Інтерв’ю, питання-відповідь «Розумна атака» та «Кластерний метод».
 
   Класна кімната:
        Тематичні малюнки, прикраси ялини та ялиці, плоди волоського горіха, комп'ютер, проектор, роздатковий матеріал, виставки, тематична глина.
 
   Міждисциплінарний курс:
       Рідна мова, математика, живопис, навколишній світ, етикет
      Курс:
 Організаційна частина:
 Учитель: Ассаламу алейкум
 Учні: І мир вам
                    Шановний учитель
                   Зараз ми готові
                   Вчиться брати від вас.
Учитель: Чи всі учні здорові? Хто сьогодні на службі?
  «Махлійохон, Муроджон».
Учитель: Дякую, хлопці. Девіз сьогоднішнього уроку:
 
Розумно вчитися потроху
Крапля за краплею річка стане рікою
(Слайд-шоу.)
  Перед початком уроку я познайомлю вас із «золотим правилом» уроку.
            (Золоте правило нанесено на слайд.)
  Учитель: Серед гостей сьогоднішнього уроку «Коркіз» були учні.
 Учні: Скорпіон, скорпіон, скорпіон.
Учитель: Ласкаво просимо, люба.
Qorqiz: Дякую. Я приніс тобі чудові подарунки. Я роздаю свої подарунки учням, які добре та активно брали участь у сьогоднішньому уроці.
Учитель: Проведення політичних бесід з учнями.
  -Учні Як називається наша країна?
Студенти: Узбекистан.
Учитель: Наш край
Учні: Наманган.
Учитель: В якому районі ми живемо? Учні: Туракурган.
 Учні: Учитель: Де ми вчимося?
Учні: 4 загальноосвітня школа
Учитель: Наш клас?
Учні: 3- Б кл
Учитель: Яка зараз пора року?
Учні: Зима в нашій країні.
Учитель: Які місяці зима?
Студенти: грудень, січень, лютий.
Учитель: Зима складається з 3 місяців, грудень — 31 день, січень — 31 день, лютий — 28 днів.
Читач; - 90 кун.
Учитель: – 90 днів – парне чи непарне число?
Читач: Непарне число.
Учитель: Скільки десяткових і скільки одиниць у 90?
 Учень: -9 десяткових, 90 одиниць.
Учитель: - Які птахи прилітають до нашої країни цього сезону?
 Читач; Ворона. (Поміщає гірку ворона)
Учитель: Які птахи зимують у нас?
 Учень: -горобець, музика, майна, читтак.
                (ставити гірку для птахів)
 Учитель: Яка ваша улюблена їжа для ворон і яструбів?
 Учень: -волоські горіхи.
   Повідомити учнів про горіхи.
- Волоські горіхи є найбільш врожайними з фруктів і мають велику користь для здоров'я людини. Дерево волоського горіха стійке як до посухи, так і до холоду. Його плоди містять вітаміни, білки і жири.
  Роздайте учням роздатковий матеріал-головоломка, надавши цю інформацію.
          1. Подвійна пластина
             Ічі тола. (волоський горіх)
  1. Швидко його не струснеш,
                       тверда оболонка кусає ядро
                       смачно, олійна духовка
                                                      (волоський горіх)
  1. Хвіст - круглий камінь,
                              жирний суп (волоські горіхи)
  1. Подібний до мозку
                    моя голова повна волоських горіхів
 Учні читають поданий роздатковий матеріал, знаходять відповідь і вішають на арку як ялинкову прикрасу
     Коркіза беруть у подарунок.
   Підкріпіть попередню тему:
     Ось, учні, ми можемо зараз закріпити з вами наш урок.
     (Показати слайд про зимову погоду)
     Як видно на моніторі, зима буде дуже холодною.
  • На останньому уроці нас познайомили із зимовою казкою. У такі холодні зимові дні зустрічалися лісові звірі, червоні штанці, лисиці, зайці, їжаки.
  • Я розповідаю цю історію через сцену.
  • Дякую вам дорогі діти!
  • Зробіть свій подарунок учням, які взяли участь у сьогоднішній сцені!
          Нова тема: Переддень Нового року.
Сьогодні нова тема – «Новорічний вечір», який відзначатимуть цієї зими.
  1. Камольонова
        Переддень Нового року
Висота досягли стелі,                      
Хвойна, блакитна ялина
Носіння кісток і намиста,  
Ваш макіяж унікальний.
 
У новорічну ніч
Чекаємо Різдва
Якщо мішок пройде,
Ми сповнені задоволення.
Малі співали,
Воно обертається навколо вас.
Вогні на твоєму плечі,                  
Вже пізно.    
 
Красива ялина, блакитна ялина,
Головний герой свята.
Піднятися на високі гори,
Будь гостем у нашому домі.
                 (ставити слайд)
  У грудні ми святкуємо найважливіші свята. Це День Конституції, 31 грудня, Новий рік, 14 січня, День захисника Вітчизни, 9 лютого, день народження Алішера Навоі, 14 лютого – день народження Захіріддіна Мухаммеда Бабура Щороку 8 грудня, у День Конституції, нова назва для років нашим шановним Президентом
 названо на честь.
     Яким роком оголошено 2012?
      -2012 рік – рік «Міцної родини»
      Як називається 2013 рік?
    -2013 рік оголошено Роком процвітання.
 Шановні школярі, такі свята гідні нашої міцної та заможної Батьківщини.Улюблена пора дітей – зима.
На цьому моніторі видно, що діти взимку катаються на санках, граються в хуртовини, роблять Різдво. Також святкують Новий рік.
  Я буду читати сьогоднішню тему через цей монітор.
   -Викладайте книгу учнів у чотири ряди.
         Посилення нової теми:
    Хто ще може розповісти вірш про «Зиму» та «Новий рік» напам’ять.
      Зараз ми будемо дивитися танець наших учнів «Новий рік».
      Дякую вам дорогі діти!
    Зараз ми будемо оцінювати учнів, які отримали подарунки, які роздав Коркіз.
      Домашнє завдання: вивчити вірш «Новорічна ялинка» та намалювати малюнок на цю тему.

Залиште коментар